Minibüs şoförü olan Rıza, aylardır sevdiği kız ile tanışabilmek adına türlü türlü bahaneler ile adım atmayı denemeye çelışmış fakat cesaretini toplayıp tanışamamıştır. Tanışmak için farklı yollara başvuran Rıza' nın düştüğü durumu izleyenler kahkaya boğuluyor.

Fatih Artman Kimdir?

13 Şubat 1988 yılında Ankara' da doğdu. Ankara'nın Gazi Mahallesi' nde 3 çocuklu bir ailenin en küçüğüdür. Annesi ev hanımıdır. Babasını 2002 yılında kaybetti. Fatih Artman, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk Bölümü' nden mezun olmuştur.

İlkokul ve liseyi kendi mahallesinde okudu. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümünü okudu. Kendi tabiri ile cep harçlığını çıkarmak için oyuncu olan Fatih, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Harun karakteri ile gönüllere taht kurmuştur. Ünlü oyuncu Fatih Artman, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk Bölümü' nden mezun olmuştur. 

AİLE ARASI FİLMİNİN KADROSUNA DAHİL EDİLDİ

Gülse Birsel' in yazıp yönettiği Aile Arası filminde rol alan Fatih Artman başarılı performansı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

YER ALDIĞI FİLM VE DİZİLER 

2010-2013 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi-Harun

2011 Film Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm-Harun

2013 Film Behzat Ç. Ankara Yanıyor-Harun

2015 Film Bana Masal Anlatma-Rıza

2015 Dizi Beş Kardeş-Aziz

2016 Film Ekşi Elmalar-Habip

2015 Film Kırık Kalpler Bankası-The Angel

2017 Mini dizi Son Destan

2017 Film Tatlım Tatlım

2017 Dizi Vatanım Sensin-Yüzbaşı Yakup

2018 Film Aile Arasında