Metin ve Emrah tanıştıkları kızları okula bırakmak için araba ayarlamaya kalkarlar fakat bu iş onlar için içinden çıkılmaz bir hale gelmiştir. Daha sonra tanıştıkları kızların araçlarının olduğunu öğrenirler ve onları onların aracı ile okula bırakmaya çalışırlar. Araç içinde yol alırken Metin ve Emrah tanıştıkları bu yeni kişilere bir partiden söz eder ve kahkaha tufanı başlar...

Emrah Kaman Kimdir?

Kardeş Payı dizisinin Emrah karakterini canlandırmıştır.

Emrah Kaman, 10 Ekim 1985 tarihinde Sivas’da doğmuştur. İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Murat Emre Kaman adında senaristlik yapan bir abisi vardır.

Emrah Kaman, 2014 yılında senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı “Kardeş Payı” dizisinde Sivas’lı Emrah karakterini canlandırırken, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Sinasi Yurtsever, Ayşe Kökçü, İhsan Varol ile birlikte oynamıştır.

Emrah Kaman, senaristliğe abisi Murat Emre Kaman sayesinde başlamış. Abisi reklamcılık okumuş ve yazmaya karar vermiş kardeşine beraber yazalım demiş ve Emrah Kaman’ın senaristlik serüveni öyle başlamıştır.


2016 yılında senaryosunu abisi Murat Emre Kaman ile beraber yazdığı “Kaçma Birader” filminde aynı zamanda Erdinç Kolçak karakterini canlandırırken Zafer Algöz, Melek Baykal, Cihan Ercan, Algı Eke, Nursel Köse, Nejat Uygur II, Alina Boz, Necip Memili ile beraber oynadı.

Oyuncu:
2015 – Kaçma Birader (Erdinç Kolçak) (Sinema Filmi)
2014 – Hadi İnşallah (Eski Sevgili) (Sinema Filmi)
2014 – Bana Masal Anlatma (Övünç Ünal) (Sinema Filmi)
2014 – Kardeş Payı (Emrah) (TV Dizisi)