Satte 320 km hız ile giden tekneler izleyenlerin nefesini kesti.

En hızlı  Tekneler

Lüks Mini tekneler ve yatlar yıllar geçtikçe müthiş yenilikler ile geliyor karşımıza. Tekne tasarımcıları tekneler üzerinde adeta hünerlerini sergiliyor. Mini tekneler ve yatlar göller, büyük barajlar için mükemmel bir seçenek. Kısa tekneleri normal boyutlu örneklerine göre sürmek daha kolaydır. Mini tekne sahibi olmanın bir diğer avantajı ise normal boyuttaki tekneye göre taşımasının ve yapımının daha kolay olmasıdır. Küçük boyutlu tekneyi saklamak da kolaydır.

Mini sürat teknesi veya yat satın almak, konfor ve lüksten vazgeçmek anlamına gelmiyor. Bu teknelerde wifi, stereo radyo ve tik ağacından yapılmış özel bir iç dekorasyon bulunuyor. Boyutuna aldanarak hızlı olamayacağı yanılgısına da düşmeyin. Bu mini tekneler ağırlık oranları gücü nedeniyle son derece hızlıdır. Mini tekneler ve yatlar kısa bir kaçamak için mükemmel bir oyuncak. Sizler için hazırladığımız listede dünyanın en hızlı mini botlarını bulacaksınız.

Phantom 11 Modeli Mini Hız Teknesi

Hız için yapılmış ve oldukça sağlam inşa edilmiş Phantom 11 okyanus, göl ve nehirler için eşsiz mini bir sürat teknesidir. Phantom 11’i ilk kez sürecekler eşsiz bir deneyim yaşayacaklar. Phantom, 3.3 metre uzunluğunda ve sadece 91 kilogram ağırlığındadır.

Phantom 13 Mini Hız Teknesi

Sıradaki Phantom balıkçılık ve uzun mesafelerde botla seyahat için idealdir. Bu küçük tekne 3.9 metre uzunluğunda ve 254 kilogram ağırlığındadır. Ayrıca bu güzel tekne başınıza gelecek herhangi bir kaza için 5 yıl süreyle garantilidir. Phantom 13 için tavsiye edilen standart motor 30 HP’dir. İsteğe bağlı olarak 50 HP motor da eklenebiliyor.

Phantom 15 Model Mini Power Boat

Phantom 15, büyük güçte olan küçük bir teknedir. Tekne tutkunları için mükemmel bir tercihtir. Güvenli bir jet ski sürüşüne sahip tekne, sigortalamak için ekonomik ve ulaşım için oldukça tercih edilebilir özelliklere sahip. Phantom 15, 215 klogram ağırlığında ve üç kişiliktir. Maksimum 409 kilogram taşıyabiliyor. Bu mini tekne için önerilen motor 50 HP’dir ve maksimum 70 HP’ye kadar da tercih seçeneklerinde vardır.

Channel Kat – TLM Twisted Liquid Marine

TLM mini tekne 10 HP ve 40 HP arasında değişen, sizin seçtiğiniz Tohatsu dış motorlarıyla desteklenmektedir. Dört zamanlı karbonhidrat, EFI veya 40 HP TLDI arasında da seçim yapabilirsiniz. Tekneye eklenen ışıklar, geceleri yüksek hızda ilerlerken etrafınızı daha kolay görmeniz için tasarlanmıştır. Gövdesinde çok renkli grafikler, stereo sistemi, mini kapak ve özel bir tekne örtüsü bulunuyor.